Pescuit in Ardeal
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit in Ardeal

Comunitatea pescarilor din Ardeal.

AcasaGalerieCăutareÎnregistrareConectare

Cine poate recomanda o balta pentru aceasta perioada...

In jos 
AutorMesaj
roiu1

Data de inscriere : 01/10/2011

Cine poate recomanda o balta pentru aceasta perioada... Empty
MesajSubiect: Cine poate recomanda o balta pentru aceasta perioada...   Cine poate recomanda o balta pentru aceasta perioada... Icon_minitimeMar Ian 17, 2012 3:20 am

Daca aveti idee de o balta de pescuit pe timp rece, astept o recomandare, vad ca vremea tine cu noi...
Sus In jos
Admin
Admin

Data de inscriere : 17/09/2011
Varsta : 40

MesajSubiect: Re: Cine poate recomanda o balta pentru aceasta perioada...   Cine poate recomanda o balta pentru aceasta perioada... Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 7:32 am

In ce zona?
Sus In jos
https://pescariardeleni.hitforum.ro
roiu1

MesajSubiect: Re: Cine poate recomanda o balta pentru aceasta perioada...   Cine poate recomanda o balta pentru aceasta perioada... Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 7:51 am

Salut, in zona de sud...
Sus In jos
Admin
Admin

Data de inscriere : 17/09/2011
Varsta : 40

MesajSubiect: Re: Cine poate recomanda o balta pentru aceasta perioada...   Cine poate recomanda o balta pentru aceasta perioada... Icon_minitimeLun Ian 23, 2012 11:58 am

Se pare ca natura te-a auzit si a tinut sa te contrazica.Oricum pe la voi sunt cateva balti bune pentru toate buzunarele.
Sus In jos
https://pescariardeleni.hitforum.ro
roiu1

MesajSubiect: Re: Cine poate recomanda o balta pentru aceasta perioada...   Cine poate recomanda o balta pentru aceasta perioada... Icon_minitimeLun Ian 23, 2012 2:44 pm

Ai dreptate, pana la urma a venit iarna, chiar daca s-a lasat asteptata...
Sus In jos
roiu1

MesajSubiect: Re: Cine poate recomanda o balta pentru aceasta perioada...   Cine poate recomanda o balta pentru aceasta perioada... Icon_minitimeVin Ian 27, 2012 10:23 am

Sa lasam recomandarile pt primavara, iar daca vremea ne va permite vom incerca o copca la Fundulea...
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cine poate recomanda o balta pentru aceasta perioada...   Cine poate recomanda o balta pentru aceasta perioada... Icon_minitime

Sus In jos

Cine poate recomanda o balta pentru aceasta perioada...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit in Ardeal :: Pescuit la crap :: Locatii de pescuit-
Mergi direct la:  
Filme, muzica, divertisment - DirectorDirector Firmewww.cere.ro
Forumgratuit.ro | Sporturi si Pasiuni | Vanatoare, Pescuit | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Discuții recente