Pescuit in Ardeal
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit in Ardeal

Comunitatea pescarilor din Ardeal.

AcasaGalerieCăutareÎnregistrareConectare

LA MULTI ANI !!!

In jos 
AutorMesaj
roiu1

Data de inscriere : 01/10/2011

LA MULTI ANI !!! Empty
MesajSubiect: LA MULTI ANI !!!   LA MULTI ANI !!! Icon_minitimeVin Dec 23, 2011 1:19 am

La multi ani, sa aveti un an mai bun si mai fericit decat acesta care este pe cale sa treaca, si ce as mai putea sa va urez este sa aveti sanatate, bucurii, si succes nu SUCCESURI. Iar pescuitul hai sa incercam sa fie cat mai sportiv, pescuit doar de placere, altfel nu ne vom putea bucura si la anul de capturi. LA MULTI ANI!!!
Sus In jos
Admin
Admin

Data de inscriere : 17/09/2011
Varsta : 40

LA MULTI ANI !!! Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI !!!   LA MULTI ANI !!! Icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 7:26 am

La multi ani si fire zbuciumate in noul an cheers
Sus In jos
https://pescariardeleni.hitforum.ro
roiu1

LA MULTI ANI !!! Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI !!!   LA MULTI ANI !!! Icon_minitimeMar Ian 17, 2012 3:14 am

La noi in sud iarna refuza sa apara, iar daca o tine tot asa cred ca ne vom pregati de o partida...
Sus In jos
Admin
Admin

Data de inscriere : 17/09/2011
Varsta : 40

LA MULTI ANI !!! Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI !!!   LA MULTI ANI !!! Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 7:45 am

In Ardeal a inceput sa-si intre in drepturi.
Sus In jos
https://pescariardeleni.hitforum.ro
roiu1

LA MULTI ANI !!! Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI !!!   LA MULTI ANI !!! Icon_minitimeVin Ian 27, 2012 10:20 am

Tocmai ce credeam ca a trecut iarna, si a venit peste noi cu toata forta... Dar, ca de obicei am fost luati prin surprindere.
Sus In jos
Continut sponsorizat

LA MULTI ANI !!! Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI !!!   LA MULTI ANI !!! Icon_minitime

Sus In jos

LA MULTI ANI !!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit in Ardeal :: Diverse :: Cafenea-
Mergi direct la:  
Filme, muzica, divertisment - DirectorDirector Firmewww.cere.ro
Forumgratuit.ro | Sporturi si Pasiuni | Vanatoare, Pescuit | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Discuții recente