Pescuit in Ardeal
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pescuit in Ardeal

Comunitatea pescarilor din Ardeal.

AcasaGalerieCăutareÎnregistrareConectare

Bine v-am gasit

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin

Data de inscriere : 17/09/2011
Varsta : 40

Bine v-am gasit Empty
MesajSubiect: Bine v-am gasit   Bine v-am gasit Icon_minitimeSam Oct 08, 2011 10:37 am

Bun gasit tuturor si fire intinse.Ma numesc Calin si sunt un impatimit al pescuitului la crap,dar bineinteles,ca orice pescar infocat,nu ratez o partida de pescuit la orice tip de pescuit.Dupa parerea mea pescarii sunt de doua feluri:corecti si incorecti,adica pescarii care respecta regulamentul unei balti saul legile AGVPS si cei care nu respecta nici un fel de reguli.Din pacate am avut cateva experiente cu vreo 2-3 pescari c&r care m-au lasat masca,in fine,nu vreau sa o lungesc,sper ca se intelege ce vreau sa spun si in concluzie haide-ti sa fim cat mai corecti.Inca o data fire intinse si numai bine.
PS:nu uita-ti de concurs.
PS2:v-a fi un premiu si pentru pescarii la rapitor .

Ultima editare efectuata de catre Admin in Joi Ian 19, 2012 7:30 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://pescariardeleni.hitforum.ro
roiu1

Data de inscriere : 01/10/2011

Bine v-am gasit Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit   Bine v-am gasit Icon_minitimeMar Ian 17, 2012 3:12 am

La faza cu rapitorii nu prea ma pricep, acolo mai mult am sa citesc...
Sus In jos

Bine v-am gasit
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit in Ardeal :: Acest forum promoveaza pescuitul sportiv :: Prezentare-
Mergi direct la:  
Filme, muzica, divertisment - DirectorDirector Firmewww.cere.ro
Creati un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Discuții recente